fbpx
Zapytaj o termin

Twoja wiadomość

Napisz, co Cię interesuje. Odpiszę najszybciej, jak potrafię.

  Dla fotografów

  Czołem Koleżanki i Koledzy z branży!

  Jeśli już tutaj jesteście, koniecznie zobaczcie co mam Wam do zaoferowania. Mam nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie.

  Program Image
  Program Image

  USŁUGI

  Zastępstwo

  Potrzebujesz zastępstwa na zleceniu? Chętnie zaoferuję Ci swoje usługi. Mogę wykonać dla Ciebie zarówno surowy materiał, jak i kompletne zlecenie wraz z selekcją i obróbką.

  Drugi fotograf

  Potrzebne Ci wsparcie podczas dużego ślubu, komunii, studniówki..? Jestem do Twojej dyspozycji! Jeśli więc szukasz second shootera, pisz śmiało!

  Obróbka

  Przytłoczyła Cię ilość materiału do obróbki, a terminy gonią? Napisz. Jeśli moje moce przerobowe na to pozwolą, chętnie Ci pomogę.

  od 3 zł/szt.

  Albumy

  Zaprojektuję za Ciebie piękny album! Wszystko według Twoich wytycznych i z możliwością wprowadzenia korekt. Szczegóły w linku: KLIK.

  od 10 zł/str.

  EDUKACJA

  Konsultacje

  Przez ponad pięć sezonów pracy fotografa ślubnego nauczyłem się tego i owego. Jeśli uważasz, że moja wiedza może korzystnie wpłynąć na Twoje umiejętności, umów się ze mną na indywidualne konsultacje.

  Poruszymy dokładnie te zagadnienia, na których Ci najbardziej zależy. Możemy zająć się tematem obróbki, doboru sprzętu, pracy z parą, pracy w dniu ślubu itd. Zakres i czas konsultacji do uzgodnienia.

  200 zł/h

  Warsztaty indywidualne

  Jeśli jesteś człowiekiem czynu i czujesz, że sama teoria Ci nie wystarczy, ta forma nauki jest dla Ciebie. Znowu, w zależności od potrzeb, możemy wykonać wspólną sesję, zabiorę Cię na pełne zlecenie ślubne lub poświęcimy czas obróbce materiału.
  Napisz i zapytaj o szczegółową ofertę!

  1000 zł

  PRODUKTY

  Presety

  Wszystkie zdjęcia, które widzisz na tej stronie powstały z wykorzystaniem jednego zestawu presetów. Jeśli ten styl trafia w Twoje gusta, to gorąco Ci go polecam! Więcej na ten temat tutaj: KLIK!

  99 zł

  Szablony

  Wkrótce pojawią się tu gotowe szablony umów, ankiet, wiadomości, których używam od lat i które bardzo dobrze się sprawdzają.

  RABATY

  Poniżej znajdziesz linki, które pozwolą Ci zaoszczędzić kilka $ przy zakupie dobrego oprogramowania. Sam korzystam i polecam 🙂

  Aftershoot

  Program do selekcji i automatycznej obróbki zdjęć. Umóżliwia automatyczną selekcję z wykorzystaniem algorytmów AI.
  -10% na pierwszy zakup
  LINK

  -10 %

  Mafelo

  Platforma umożliwiająca klientom wybór materiału do obróbki i wydruków.
  -10% na pierwszy zakup
  LINK

  -10 %