fbpx
Zapytaj o termin

Twoja wiadomość

Napisz, co Cię interesuje. Odpiszę najszybciej, jak potrafię.

  Eleganckie wesele w Dworku Eureka

  Advices

  Tradycyjne, eleganckie wesela mają w sobie niezwykły urok. W końcu ślub to jedna z nielicznych sytuacji w życiu, w której możemy przenieść się na chwilę do bajkowej, królewskiej scenerii. Zdobiona, tiulowa suknia ślubna, dopracowane dodatki, cudowne wnętrza z kryształowymi żyrandolami, wypełnione kwiatami i podniosłą atmosferą — właśnie tak wiele osób wyobraża sobie dzień swojego ślubu. Marta i Wojciech — bohaterowie reportażu ślubnego, o którym chcę Ci opowiedzieć, spełnili swoje marzenia o niezapomnianym, eleganckim weselu w dworku. Wszystko było dopięte na ostatni guzik — od przygotowań ślubnych, przez wzruszające zaślubiny w kościele, aż po weselną zabawę do białego rana w Dworku Eureka w Czechowicach na śląsku.

  Przygotowania, czyli niezbędny element każdego reportażu ślubnego

  Dzień ślubu jest pełen emocji, i to od samego rana. Przygotowania do uroczystości mają zupełnie unikalny klimat. Założenie sukni, dobór dodatków, makijaż, ostatnie poprawki i spotkania z najbliższymi — tego nie może zabraknąć na zdjęciach ślubnych. Jeśli planujesz organizację eleganckiego wesela w stylu glamour, oglądając reportaż ślubny Marty i Wojtka z pewnością znajdziesz ogrom inspiracji. Na uwagę zasługuje stylizacja panny młodej, czyli tiulowa suknia, usłana kwiecistymi dekorami, długi welon i pastelowe dodatki. Nie mógłbym nie wspomnieć o sportowym samochodzie, którym zakochani jechali do ślubu. Czarne subaru to oczko w głowie Wojciecha. Gdy ma się taki pojazd w garażu nie trzeba tradycyjnej karocy — w tych kwestiach liczy się sentyment i dobre samopoczucie pary młodej.

  Elegancki ślub i wesele w dworku w Czechowicach

  Podczas zaślubin uśmiech nie schodził z twarzy zakochanych. Wcale mnie to nie dziwi, w końcu to zupełnie magiczne chwile. Tuż po uroczystości w kościele, para młoda oraz goście udali się do dworku w Czechowicach, gdzie odbyło się huczne, tradycyjne wesele, wypełnione zabawą, tańcami i śmiechem.

  Zastanawiasz się czy organizacja eleganckiego wesela w dworku to dobry pomysł? Oczywiście każdy lubi coś innego. Jednak jeśli marzysz o ślubie w stylu glamour, który przypomina najpiękniejsze, bajkowe historie – Dworek Eureka w Czechowicach będziesz strzałem w 10.

  Wystrój dworku w Czechowicach

  Zwróć uwagę na wystrój sali weselnej. Nad głowami gości zwisały kryształowe żyrandole. Ściany i sufit wypełnione są ozdobnymi sztukateriami w klasycznych, jasnych barwach. Na uwagę, oprócz eleganckiej aranżacji sali weselnej, zasługują też dopracowane dodatki, które mają zapewnić gościom rozrywkę. Przykład? Unikalna, elegancka księga gości, do której można wkleić zdjęcia wykonane instaxem w czasie wesela.

  Share

  Spodobało się? Zapytaj o termin.

  Kliknij poniżej.
  Zapytaj o termin

  Twoja wiadomość