Zapytaj o termin

Twoja wiadomość

Napisz, co Cię interesuje. Odpiszę najszybciej, jak potrafię.

  zdjęcia ślubne- Villa Love młoda para na tle drzwi w toskańskim stylu
  zdjęcia ślubne- Villa Love młoda para obejmuje się zmysłowo

  Sesja ślubna we włoskim stylu | Villa Love

  Marzysz o sesji ślubnej we włoskim stylu, w Toskanii, wśród malowniczych, romantycznych krajobrazów? Nie musisz wcale wyjeżdżać daleko. Villa Love to zupełnie niepowtarzalne miejsce na sesję ślubną w Małopolsce. Więcej na temat tej sesji przeczytasz na dole strony. Tymczasem zapraszam na kilka pięknych kadrów z sesji, którą miałem przyjemność tam wykonać.
  Advices

  Sesja ślubna we włoskim stylu w Villa Love

  Villa Love to piękne i zupełnie niepowtarzalne miejsce na sesję ślubną w Małopolsce. Łączy w sobie wszystko, czego można poszukiwać na włoskich, zielonych wzgórzach. Piękne krajobrazy, powite zielonymi łąkami. Urokliwe podwórko, z kolorowymi drzwiami, niezwykłym tarasem i jeszcze piękniejszymi detalami. Co to dużo mówić — Villa Love to miejsce stworzone do celebrowania miłości. Miałem przyjemność zrealizować tam sesję ślubną we włoskim stylu dla Magdy i Mateusza. Zapraszam, na krótką relację.

  Sesja ślubna w Villa Love

  Jak urozmaicić sesję ślubną? Bardzo dużą rolę odgrywa lokalizacja, w której wykonamy zdjęcia. Villa Love to miejsce, które zachwyca położeniem i dopracowaną aranżacją. Sala ślubna ma surowy charakter, który doskonale odwzorowuje toskańskie winnice. To, co jednak ją wyróżnia, to połączenie naturalnego stylu z elementami boho-chic — elegancką, złotą zastawą, kryształowymi kieliszkami do wina, lejącymi się z sufitu, lekkimi zasłonami. Gdy do tego dołożymy przemyślane ślubne dekoracje kwiatowe, obrusy o intensywnej barwie i odpowiednio zaplanowane dodatki ślubne — stworzymy zupełnie wyjątkową aurę, która sama w sobie jest doskonałym tłem sesji ślubnej.

  Zdjęcia ślubne w malowniczym plenerze

  Sesja ślubna we włoskim stylu to także obowiązkowo zdjęcia plenerowe. Villa Love dysponuje naprawdę doskonale zaaranżowaną przestrzenią wokół sali weselnej. Malowniczy taras wypełniają fotogeniczne dekoracje — ceramiczne dzbany, beczki po winie, czy różowa atłasowa kanapa. To wszystko otoczone jest bujną roślinnością, drzewami oliwnymi, agawami i winoroślą. Czy można wyobrazić sobie ciekawszą przestrzeń do sesji we włoskim stylu, zrealizowanej u nas, w okolicach Krakowa? Jak dla mnie to strzał w 10.

  Sesja ślubna we włoskim stylu

  Sesja ślubna Magdy i Mateusza była zrealizowana w ramach warsztatów fotograficznych, organizowanych przez markę Sony. Niektóre elementy otoczenia, jak dekoracje stołów, były aranżowane na potrzebę zdjęć, jednak tak naprawdę nic nie stoi na przeszkodzie, aby zainspirować się tą sesją w realnym życiu. W końcu Magda i Mateusz też niebawem złożą małżeńską przysięgę.

  POLECAM!

  Jeśli marzysz o weselu i sesji ślubnej we włoskim stylu, trudno znaleźć na mapie Polski miejsce, które tak dobrze odda klimat malowniczej Toskanii. Wybór takiej lokalizacji to właściwie przepis gwarantowany na udaną sesję ślubną. Jeśli marzysz o podobnych zdjęciach — zapraszam Cię do kontaktu. Daj znać, kiedy się pobieracie, jeśli mam wolny termin, z przyjemnością przedstawię Ci ofertę współpracy.

  Share

  Spodobało się? Zapytaj o termin.

  Kliknij poniżej.
  Zapytaj o termin

  Twoja wiadomość