fbpx
Zapytaj o termin

Twoja wiadomość

Napisz, co Cię interesuje. Odpiszę najszybciej, jak potrafię.

  Wesele w Forest Wedding Kocierz, Kocierz widok z lotu ptaka
  Wesele w Forest Wedding Kocierz, pierwszy taniec w Forest Wedding Kocierz
  Wesele w Forest Wedding Kocierz, dekoracje Forest Wedding Kocierz

  Wesele w Forest Wedding Kocierz

  Advices

  Podobają Ci się wesela w leśnym klimacie? Jeśli mieszkasz na Śląsku, idealnym miejscem do zorganizowania górskiego wesela są Beskidy. Do dyspozycji weselników jest tam naprawdę sporo urokliwych obiektów, w których można zorganizować zabawę. Przykładem może być Forest Wedding Kocierz, czyli niezwykle urokliwy hotel z salą weselną, który jest położony na szczycie przełęczy Kocierskiej, 750 m n.p.m. Zaaranżowany w iście naturalnym, górskim stylu, otoczony beskidzkimi lasami zachwyca spokojem i bliskością natury. Czy można wyobrazić sobie bardziej urokliwe “leśne” miejsce na zorganizowanie wesela marzeń? Jak dla mnie to strzał w 10, zresztą przekonajcie się sami. Zapraszam do obejrzenia reportażu z międzynarodowego wesela w Beskidach Ani i Jakuba.

  Międzynarodowe wesele w Beskidach

  Ania jest Czeszką, a Kuba Polakiem. Oprócz miłości łączy ich także zamiłowanie do gór oraz leśnych krajobrazów. Forest Wedding Kocierz, w którym postanowili zorganizować swoje wesele, doskonale wpisał się w ten klimat, tworząc niezwykłą atmosferę przyjęcia.

  Wybór “leśnego” miejsca na wesele to jednak nie koniec górskich motywów podczas uroczystości. Warto zwrócić uwagę na detale — drewnianą muchę pana młodego, czy góralską kapelę, która przygrywała gościom podczas wejścia na ceremonię zaślubin.

  Wesele w Beskidach w Forest Wedding Kocierz

  Każdy, kto marzy o weselu w górach, pokocha to miejsce już od progu. Forest Wedding Kocierz to przestrzeń stworzona z myślą o nowoczesnych weselach w naturalnym stylu, czyli tzw. slow wedding. Do dyspozycji pary młodej jest tam kilka sal do wyboru: Baciarska Chata w góralskim stylu, Kocierzanka z widokiem na góry oraz mniejsze — do organizacji kameralnych wesel. Każda sala to przede wszystkim ukłon w stronę natury i górskich klimatów. W końcu wesele w Beskidach to nie jest pomysł jedynie dla miejscowych. Można tam zorganizować wesele, przyjeżdżając z najdalszych zakątków kraju.

  Detale leśnego wesela w górach

  Czy warto? Spójrzcie na reportaż ślubny Ani i Jakuba. Każdy detal wygląda doskonale. Smakowity słodki stół na postarzanej komodzie i regale. Naturalne tło w postaci lasu za plecami państwa młodych. Niezwykłe dekoracje na stołach. Sznury klimatycznych lampek na parkiecie weselnym oraz dodatkowe atrakcje m.in. fotobudka w małej przyczepie kempingowej. Zakochani zadbali o każdy detal uroczystości, organizując dodatkowe zabawy, które przyniosły wszystkim gościom ogrom śmiechu.

  Przestrzeń Forest Wedding Kocierz zdecydowanie sprzyja dobrej zabawie. Górski klimat i naturalny wystrój zachęcają do większej swobody. Bez zastanowienia można zrzucić szpilki i poluzować krawat. Wesela w Beskidach mają swój niezastąpiony klimat, czego mogłem przekonać się, fotografują międzynarodowy ślub Ani i Jakuba.

  Organizujesz wesele w leśnym stylu i szukasz fotografa, który uchwyci klimat Twojej uroczystości? Zapraszam do kontaktu. Porozmawiajmy o Twoich wymarzonych zdjęciach ze ślubu.

  Ten dzień współtworzyli:

  Lokalizacja: Forest Wedding Kocierz

  Film: Chris Studio

  Share

  Spodobało się? Zapytaj o termin.

  Kliknij poniżej.
  Zapytaj o termin

  Twoja wiadomość